Stowarzyszenie

Stowarzyszenie Doradców Podatkowych "Forum" powstało z pilnej potrzeby utworzenia wspólnego forum do wymiany poglądów i komunikowania się doradców podatkowych.

Zbieramy Wasze poglądy, aby móc wypracować plan wspólnego działania w kierunku wzmocnienia naszej współpracy, zwiększenia roli zawodu doradcy podatkowego, utrzymania wysokiego poziomu profesjonalizmu i etyki naszego zwodu.

Dlaczego to jest takie ważne?

Konstytucja przyznaje samorządom zawodowym znaczną władzę w zakresie wykonywania zawodu zaufania publicznego - ważne jest, aby ta władza była wykorzystywana właściwie, tj. w celu umacniania profesjonalizmu i etyki zawodowej.

Zawody zaufania publicznego stoją na straży bezpieczeństwa społecznego poprzez obronę tych wartości.

Ważne jest, aby każdy doradca podatkowy mógł swobodnie i zgodnie ze swoim sumieniem wykonywać swój zawód. Chcemy poprzez współpracę z innymi organizacjami, edukację,organizację spotkań tematycznych wspólnie realizować te i inne cele założone w Statucie Stowarzyszenia Doradców Podatkowych "Forum".

Oprócz tych poważnych funkcji zamierzamy również się integrować poprzez spotkania, szkolenia czy inne, różne formy integracji.

Możemy razem wiele zdziałać dla wspólnego dobra, wystarczy tylko chcieć.

Zapraszamy do przyłączenia się do nas i/lub do współpracy. Pełny tekst naszego Statutu można przeczytać w dziale O Stowarzyszeniu w zakładce „Statut”.

W tym samym dziale w zakładce „Dokumenty” zamieszczone są deklaracje członkowskie do pobrania.

Z koleżeńskim pozdrowieniem
Danuta Łączyńska doradca podatkowy nr wpisu: 05088.
Przewodnicząca Stowarzyszenia DP "Forum"