Publikacja zbioru przepisów "Podatki 2020 dla doradców podatkowych"

14 październik 2019

Szanowni Państwo,
W związku z brakiem informacji ze strony MO KIDP na temat przygotowania zbioru przepisów "Podatki 2020 dla doradców podatkowych", wzorem ubiegłego roku, Stowarzyszenie Doradców Podatkowych FORUM powzięło decyzję o przygotowaniu w/w publikacji.

Uważamy, że publikacja ta jest pomocna w bieżącej pracy kancelarii podatkowej, a ponadto w sposób zdecydowany buduje pozytywny wizerunek doradcy podatkowego.
W chwili obecnej Stowarzyszenie zebrało ponad 100 zgłoszeń na w/w publikację i jesteśmy w trakcie dalszego zbierania zapisów.
Poniżej znajduje się link za pomocą którego można dokonać zgłoszenia chęci zakupu publikacji.
Kliknij tutaj by zgłosić chęć zakupu publikacji.
Osoby, które zgłosiły się podczas szkolenia w dniu 08 października 2019 znajdują się na liście. W najbliższym czasie będziemy do Państwa wysyłać bardziej szczegółowe informacje.
Szacowany koszt 1 egzemplarza wynosi 80-90 zł. Cena uzależniona jest od wielkości nakładu i może ulec zmniejszeniu.
Istnieje możliwość zamówienia więcej niż jednego egzemplarza.

W przypadku pytań prosimy pisać na adres mailowy Stowarzyszenia:

Stowarzyszenia Doradców Podatkowych Forum